SADROKARTÓNOVÉ SYSTÉMY

home
 

MAGIPS JE AUTORIZOVANÁ SPOLOČNOSŤ NA MONTÁŽ SADROKARTÓNOVÝCH SYSTÉMOV RIGIPS A KNAUF

 
 

Drevene_Zruby_Oscadnica_2.jpg
vydene 28631 x

      Zateplenie podkrovia. Prestavba nevyužitých podkrovných priestorov ponúka  možnosti rozšírenia či získania nových obytných miestností. Zateplenie podkrovia je výborný spôsob ako rýchlo a lacno získať potrebné priestory na bývanie. V niektorých prípadoch prestavby podkrovia alebo pri prácach charakteru prestavby nie je potrebné..
Viac informácii tu-->>

 
ecose_roll.png
vydene 5081 x

Knauf Insulation s ECOSE® Technology Nová generácia minerálnej vlny   Je vhodná aj do sadrokartónových systémov a konštrukcií. Minerálna vlna s ECOSE Technology sa na pohľad a na dotyk nepodobá na žiadnu inú izoláciu, s akou ste sa doteraz stretli.    Príjemnejšia na dotyk  Menej prašná  Bez vône  Lepšie sa s ňou pracuje..
Viac informácii tu-->>

 
Termovizia.jpg
vydene 5994 x

Energetické hodnotenie podkrovia Energetická náročnosť budov je významný ukazovateľ stupňa zateplenia obvodového plášťa budovy. Čím vyšší je tento stupeň, tým ni žšia je energetická náročnosť objektu, a tým nižšie je aj financovanie prevádzky objektu z hľadiska vykurovania. Grafickým ukazovateľom energetickej..
Viac informácii tu-->>

 
LDS_tit.jpg
vydene 2238 x

  LDS KNAUF - VZDUCHOTESNÝ IZOLAČNÝ SYSTÉM . Vzduchotesný izolačný systém LDS od Knauf Insulation je systém určený pre šikmé strechy a montované stavby s cieľom zabezpečiť vzduchotesnosť uvedených konštrukcií počas celej doby životnosti stavby.       50-ročná testovaná životnosť.   LDS systém..
Viac informácii tu-->>

 
uvodne_logo.jpg
vydene 3102 x

    Klimamembrána VARIO KM - ISOVER   Celosvetovo výnimočná a patentovaná s variabilným difúznym odporom, ktorý sa prispôsobuje teplote a ročnému obdobiu. Klimambrána bráni vniknutiu vlhkosti do konštrukcie strechy ( zateplenie podkrovia), alebo sadrokartónovej steny vďaka patentovanej funkcii parobrzdy. Ďalej  umožňuje prebytočnej vlhkosti..
Viac informácii tu-->>

 

 
 
 

Kontakt

+421 907 412 612


 
MAGIPS s.r.o. autorizovaná montáž sadrokartónových systémov a konštrukcií. © 2005-2016
power & design Čas načítania 0.02 s.